Tablica.pl zmienia nazwę na OLX.PL

Tablica.pl zmienia nazwę na OLX.PL

Tablica.pl zmienia nazwę na OLX.PL
czerwiec 27
16:07 2021

Wszyscy lubimy przeglądać ładne i czytelne strony internetowe z ofertami produktów. Takie, które szybko się otwierają i mają bardzo ciekawą szatę graficzną, nie pozostawiają wątpliwości, że są prowadzone przez znających się na rzeczy wydawców. Jeżeli na takiej witrynie internetowej dodatkowo nie widzimy nachalnych reklam, jest to dla nas strona wzorowa, którą chętnie polecimy naszym znajomym oraz, na którą sami bardzo chętnie powrócimy. Takim właśnie wzorcowym serwisem internetowym, w dodatku z ofertami sprzedaży produktów, może być dla wielu z nas strona Tablica.pl, która świadczy usługi ogłoszeniowe.

Jednak TABLICA.pl już nie istnieje!

Owszem nie istnieje, ponieważ pod wspólnym zarządem wraz OLX zmieniła nazwę, jednak ten zabieg przysporzył jej jeszcze więcej fanów i zwolenników ponieważ jej zasięg zdecydowanie się powiększył. Na Tablicy.pl, obecnie OLX, możemy dodać praktycznie każdy typ ogłoszenia. Ogłoszenie o sprzedaży samochodu, o kupnie mieszkania a także o mniejszych ofertach jak na przykład oferty pracy lub zgubiono – znaleziono psa. Sukces jakim niewątpliwie jest popularność tego serwisu można przypisać jego podejściu do promocji strony.

Od samego początku Tablica.pl nastawiona była na działalność czysto regionalną. Kładziono nacisk na to by osoby z małych miejscowości mogły dodawać swoje oferty pracy lub inne ogłoszenia. Po raz pierwszy pojawiły się na spisie miast na stronie takie miejscowości jak Bogucice, Romanów, Kiry oraz inne mniejsze wsie i miasteczka.

Drugą zaletą Tablicy.pl było to, że nie pobierała ona żadnych opłat za wystawianie ogłoszeń. To na pewno przyciągnęło wielu ogłoszeniodawców, którzy do tej pory musieli płacić drobne kwoty w konkurencyjnych portalach. Teraz gdy Tablica.pl ma nowy zarząd i występuje w barwach OLX.PL, możemy tylko liczyć, że stare warunki pozostaną bez zmian a jakość serwisu będzie stale się rozwijać. Jeżeli chcemy coś kupić lub sprzedać to już wiemy gdzie się mamy udać. Oczywiście na stronę OLX.pl

POWIĄZANE ARTYKUŁY

KATEGORIE

OSTATNIE KOMENTARZE

I w końcu mam to co chciałam dzięki BLOGTITLE [...]

DZIĘKUJĘ ZA ŚWIETNĄ OBSŁUGĘ I PRZEMIŁĄ ATMOSFERĘ. !!!!! SZCZERZE POLECAM !!!!! [...]

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]