Waluta Bitcoin

Waluta Bitcoin

Waluta Bitcoin
sierpień 05
14:37 2022

Z pojęciem wirtualności jesteśmy dość dobrze obyci, bowiem wirtualny świat osacza nas już od kilkunastu dobrych lat. Mamy wirtualny świat, wirtualne gry, wirtualną rzeczywistość. Nic więc dziwnego, że w końcu pojawiły się także wirtualne pieniądze. I nie chodzi tutaj o pieniądze, które przechowujemy na naszych bankowych kontach internetowych tylko o faktycznie wirtualne pieniądze, których nazwą i symbolem jest także wirtualna nazwa BitCoin.

Co to takiego jest BitCoin?

Jest to forma waluty internetowej, którą możemy płacić w setkach różnych sklepów, oczywiście internetowych. Możemy kupić faktyczne przedmioty takie jak odzież, gry komputerowe, a także abonamenty dostępowe na różne strony. Możemy wygrywać wycieczki oraz naprawdę wiele, wiele innych rzeczy, które normalnie kupilibyśmy za prawdziwe pieniądze.

Fenomen Bitcoinów polega na tym, że aby je zdobyć wcale nie trzeba się tak natrudzić, choć oczywiście osobom bez wyobraźni przyjdzie to z trudnością. BitCoiny zdobywamy poprzez szukanie odpowiednich kodów na stronach, które to z kolei kody przytrzymujemy w specjalnym wirtualnym portfelu. Ta wirtualna waluta, jest dość dobrym pomysłem dla młodych osób a także dobrą alternatywą dla prawdziwego pieniądza, ponieważ Bitcoiny nie są sterowane odgórnie przez żaden bank, nie są narażone więc na kryzys gospodarczy.

Problem z Bitcoinami jest tylko taki, że wiele czasu potrwa zanim osoby starsze oraz nieznające Bitcoina się do tego pieniądza przyzwyczają. Kolejnym problemem jest to, że tych pieniędzy nie możemy wypłacić w bankomacie. Jest to waluta, którą operować możemy wyłącznie w Internecie, dlatego na dzień dzisiejszy jest to raczej waluta, która nie ma szans na wielki boom i raczej nie zagrozi prawdziwym pieniądzom. W ramach wolnego czasu polecamy jednak zbieranie Bitcoinów, ponieważ możemy za nie kupić wiele ciekawych rzeczy w Internecie.

Tags
Share

POWIĄZANE ARTYKUŁY

KATEGORIE

OSTATNIE KOMENTARZE

I w końcu mam to co chciałam dzięki BLOGTITLE [...]

DZIĘKUJĘ ZA ŚWIETNĄ OBSŁUGĘ I PRZEMIŁĄ ATMOSFERĘ. !!!!! SZCZERZE POLECAM !!!!! [...]

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]