404 Not Found

404 Not Found
Please forward this error screen to wedlink.buklsainsa.org's WebMaster.

The server cannot find the requested page:

  • wedlink.buklsainsa.org/44test.txt (port 80)

BBClearning

Przystanek Woodstock festiwal WOŚP

Przystanek Woodstock festiwal WOŚP

Przystanek Woodstock festiwal WOŚP
czerwiec 26
14:53 2014

Jeżeli lubisz dobrą muzykę i świetną atmosferę podczas zabawy to festiwal Przystanek Woodstock będzie świetnym pomysłem na połączenie tych dwóch atutów.

Co to jest Przystanek Woodstock?

Chyba nie trzeba tłumaczyć nikomu. Nie trzeba być młodym, żeby znać tę imprezę, która jest organizowana już po raz kolejny przez Jurka Owsiaka, który w ten sposób chce podziękować swoim wolontariuszom za pracą i trudy jakie włożyli podczas zbiórki pieniędzy na znaną również każdemu Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Taki był pierwotny plan zorganizowania pierwszego Woodstock.

Nazwę dziękczynnej imprezy WOŚP zaczerpnięto z festiwalu, który odbył się w 1969 roku w Ameryce w miejscowości Bethel nieopodal Nowego Yorku. Był to festiwal muzyczny, który chciał jasno i wyraźnie pokazać walczącym przywódcom całego świata, że musi nastąpić czas pokoju i miłość, że ludzie nie chcą wojen i przemocy. Festiwal Woodstock zgromadził przez trzy dni swojego istnienia ponad 400 tysięcy osób i przeszedł do historii jako jeden z czynników, które ukształtowały późniejsze losy świata, a już na pewno jako czynnik, który zmienił poglądy młodych, ale i nie tylko, osób.

Poglądy na to czym jest życie i jaką ma niewymierną wartość!

Z podobnymi założeniami wystartowała Polska edycja pod podobną nazwą, Przystanek Woodstock właśnie. Już od 1995 roku możemy bawić się nocami i dniami na wielkim polu namiotowym jakie tworzą przyjezdni goście z całego świata. Woodstock odwiedza mnóstwo osób z Niemiec, Francji i Czech. Jest to znany i popularny festiwal muzyki rockowej a w tej części Europy, jest to prawdopodobnie największa impreza muzyczna tego typu.

Lubisz Rock and Roll?

To jest zatem miejsce dla Ciebie! Niczym nie skrępowana wolność i do tego świetna muzyka. Czego chcieć więcej? Do zobaczenia na kolejnym Przystanku Woodstock.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

<

 

CATEGORIES

LATEST COMMENTS

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]

Tapety z artvic.pl to jest to czego potrzebowałem do domu ! Bardzo dobry wybór i [...]

Jestem dokładnie tego samego samego zdania co mój przedmówca "zdrowie" Artykuł mnie wciągnął a strona [...]