Dla kogo ten Kwejk?

Dla kogo ten Kwejk?

Dla kogo ten Kwejk?
czerwiec 27
15:55 2022

Ktoś kto siedzi całymi dniami przed komputerem musi znać stronę jaką jest Kwejk.pl.

KWEJK, co to za strona?

Otóż jest to zbiór śmiesznych i zabawnych zdjęć i fotografii, które ośmieszają różne sprawy z naszego życia. Materiały, które zamieszcza ta znana wielu osobom strona pochodzą w większości od użytkowników Internetu a ściślej mówiąc od samych gości tej strony. Sprawa wygląda następująco: chodzimy po różnych stronach podczas zwykłego dnia w pracy lub w domu i nagle natkniemy się na bardzo zabawny film lub fotkę.

Co wtedy aż kusi zrobić?

Otóż to bardzo proste! Zamieszczamy ją na stronie Kwejk.pl i oglądamy jak radzi sobie w konkurencji z innymi wstawkami użytkowników. Nasze dodane fotografie czy filmy mogą być rzecz jasna komentowane przez użytkowników serwisu, dlatego od razu wiemy, czy dana śmieszna fotka podoba się innym osobom czy nie. Kwejk swoją popularność zawdzięcza głównie portalowi jakim jest Facebook, ponieważ pod każdym zdjęciem jest opcja, która pozwala udostępniać dany materiał na ten portalu społecznościowym. Jak łatwo się więc domyśleć, jeżeli coś się komuś podoba to udostępni to swoim znajomym a oni swoim znajomym i tak dalej i tak dalej. Popularność serwisu wynika również stąd, że często siedząc w pracy nie mamy za wiele do roboty na ten tak zwany fajrant.

Co wtedy przyjdzie nam na myśl?

W gry 3d ciężko będzie nam grać ponieważ wymagają skupienia, uwagi oraz dobrego komputera. Natomiast przeglądanie Kwejka jest szybkie, proste i możemy to robić nawet na słabszych komputerach. Dodatkowym plusem strony Kwejk.pl jest to, że zamieszczane zdjęcia, filmy i inne materiały są bardzo śmieszne i nietypowe. Na bazie tych właśnie zdjęć powstało wiele powiedzeń młodzieżowych oraz innych subkultur, które doskonale czują się w roli pożeraczy Kwejka. Jeżeli się nudzisz, zobacz tę stronę. Gwarantowana rozrywka!

Tags
Share

POWIĄZANE ARTYKUŁY

KATEGORIE

OSTATNIE KOMENTARZE

I w końcu mam to co chciałam dzięki BLOGTITLE [...]

DZIĘKUJĘ ZA ŚWIETNĄ OBSŁUGĘ I PRZEMIŁĄ ATMOSFERĘ. !!!!! SZCZERZE POLECAM !!!!! [...]

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]