Zabłocka mgiełka solankowa Jodowo Bromowa

Zabłocka mgiełka solankowa Jodowo Bromowa

Zabłocka mgiełka solankowa Jodowo Bromowa
sierpień 01
10:51 2022

Mgiełka solankowa JODOWO-BROMOWO-BOROWA jest produktem naturalnym stosowanym do terapii jodowej, wzbogacania w jod, ujemnego jonizowania powietrza. Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14.02.2006 zaliczona została do grupy produktów leczniczych. Stosowanie w razie ekspozycji na jod radioaktywny tylko po zaleceniach służb sanitarnych. Stosowanie w innych przypadkach – według wskazań na opakowaniu.

Jodowanie organizmu za pomocą mgiełki?

Użycie mgiełki jest bezpieczne. Oferowana mgiełka solankowa JODOWO-BROMOWO-BOROWA charakteryzuje się wyjątkowo wysoką koncentracją jonów wielu pierwiastków a przede wszystkim JODU. W 1 litrze solanki znajduje się ponad: 110 mg jodu, 130 mg bromu, 800 mg wapnia, 400 mg magnezu. Tak bogaty skład chemiczny solanki stanowi ewenement na skalę światową, gdyż zazwyczaj stężenie jonów jodu rzadko przekracza 25 mg na litr a bromu 30 mg/litr.

Mgiełka solankowa stanowi więc bardzo cenny produkt w profilaktyce schorzeń gardła, krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc. Jod powoduje rozrzedzania zalegającego w nich śluzu, brom łagodzi podrażnienia i powoduje rozszerzanie oskrzeli ułatwiając tym samym oddychanie, wapń i magnez ułatwiają wchłanianie minerałów działając przy tym przeciwalergicznie i przeciwzapalnie.

Na zakup mgiełki solankowej nie jest potrzebna recepta gdyż jest produktem NATURALNYM.

Zabłocka solanka termalna jest wydobywaną w Polsce, u podnóża gór w miejscowości Dębowiec, naturalną wodą leczniczą stosowaną do: kąpieli, inhalacji, płukania gardła i warzenia soli jodowo-bromowej.

Wyroby ZABŁOCKA posiadają bogatą i niepowtarzalną koncentrację aktywnych minerałów i biopierwiastków a szczególnie: jodu, bromu, boru, wapnia, magnezu, krzemu i selenu. Stosowane są zarówno w lecznictwie uzdrowiskowym, ośrodkach SPA jak i w warunkach domowych.

Oferowana mgiełka jodowo-bromowa jest rekomendowana przez Fundację Kardiochirurgii im. prof Zbigniewa Religi w Zabrzu

ZALETY

* wzmacniają odporność organizmu gdyż bogactwo jodu chroni przed infekcjami gardła, krtani i oskrzeli

* wspierają leczenie dolegliwości: gardła i dróg oddechowych a także reumatycznych, dermatologicznych i ginekologicznych

* opóźniają procesy starzenia skóry: nawilżają ją , regenerują, wygładzają i ujędrniają

* przyspieszają gojenie się ran, rozstępów, czyraków, wyprysków i cellulitu

* koją dolegliwości łuszczycowe

* działają przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie

* likwidują przykry zapach potu

* łagodzą napięcie nerwowe i ułatwiają zasypianie

* ułatwiają odchudzanie, relaksację, regenerację i rekonwalescencję

 

POWIĄZANE ARTYKUŁY