Jak usunąć konto Facebooka?

Jak usunąć konto Facebooka?

Jak usunąć konto Facebooka?
marzec 29
14:10 2022

Wiele osób założyło sobie co najmniej jedno konto na popularnym w serwisie społecznościowym, jakim jest Facebook. Każdy przeważnie nie ma problemów z dodawaniem zdjęć, z dodawaniem swoich wpisów a także z skomentowaniem innych użytkowników. Na Facebooku problem pojawia się jednak wtedy gdy chcemy odejść od tego portalu na zawsze, bowiem usunięcie konta nie jest takie proste. Niektórzy twierdzą nawet, że jest niemożliwe.

Więc można usunąć konta z Facebooka czy nie?

Jest to po części zrozumiałe, gdyż portal jakim jest Facebook musiałby poradzić sobie z usunięciem wszystkich naszych lajków i innych aktywności, które zdążyliśmy nabić podczas naszego użytkowania tego portalu. Jako, że jest to praktycznie niewykonalne Facebook nie uporał się dotychczas z problemem jakim jest popularne zapytanie w sieci:

jak usunąć FB?

Na Internetowych blogach możemy znaleźć wiele porad jak, chociaż pewnym stopniu, usunąć konto na Facebooku. Jednak jest to tylko powierzchowne zamrożenie konta, a nie jego faktyczne usunięcie, bowiem nasze konto ulega dezaktywacji, ale w każdym momencie możemy je przywrócić z powrotem i użytkować stronę na starych zasadach. Nie jest to nie do końca zgodne z przepisami, do których jesteśmy przyzwyczajeni użytkując inne strony, gdzie wystarczy po prostu kliknąć przycisk usuń konto a nasza cała aktywność w systemie znika. Na Facebooku niestety nie ma tak łatwo.

Jak usunąć FB to problem, z którym spotkało się wiele osób, a także wiele się jeszcze z nim spotka w przyszłości, gdyż wielu z nas będzie chciało usunąć swoje konto. Nie wiemy czy właściciel serwisu Facebook w przyszłości udostępnij możliwość całkowitego usunięcia naszej historii w systemie, jednak wiemy, że prawdopodobnie nie nastąpi to nigdy, bowiem problemy jakie miałby system a w szczególności jego statystyki jest dość spory. Jako że popularność Facebooka powoli maleje, problem ten jednak w przyszłości może okazać się przeszkodą mnie do przeskoczenia.

 

POWIĄZANE ARTYKUŁY

KATEGORIE

OSTATNIE KOMENTARZE

I w końcu mam to co chciałam dzięki BLOGTITLE [...]

DZIĘKUJĘ ZA ŚWIETNĄ OBSŁUGĘ I PRZEMIŁĄ ATMOSFERĘ. !!!!! SZCZERZE POLECAM !!!!! [...]

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]