Harley® on Tour rusza w Polskę

Harley® on Tour rusza w Polskę

Harley® on Tour rusza w Polskę
sierpień 13
15:19 2022

Podczas imprez w zeszłym roku, ponad 8500 miłośników motocykli skorzystało z jazd próbnych kultowymi motocyklami Harley-Davidson. A jeśli chcesz być jednym z nich w roku 2014, sprawdź, gdzie kolejna edycja Harley® on Tour odbędzie się w Twojej okolicy.

Kolejna edycja Harley® on Tour – cyklu imprez organizowanych w całej Europie przez Harley-Davidson dla wszystkich miłośników motocykli tej legendarnej marki staruje w trasę po Polsce. Pasjonaci tych właśnie kultowych dwóch kółek będą mogli osobiście doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami Harley-Davidson, w tym nowymi modelami wyprodukowanymi w ramach Projektu RUSHMORE. W tym roku do dyspozycji uczestników będą unikalne nowiutkie 23 maszyny z rocznika 2014.

Harley® on Tour odbywać się będzie przez 6 kolejnych wakacyjnych weekendów w różnych miastach na terenie Polski. Poza jazdami testowymi Harley® team przygotował wiele atrakcji.

Zasady Harley® on Tour

Aby zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo, wymagane jest bezwzględne przestrzeganie kilku reguł ustalonych przez organizatora:
– Obowiązkowa odzież do jazdy: Aby przystąpić do jazdy testowej naszym motocyklem, uczestnik MUSI mieć kask z homologacją UE, kurtkę do jazdy z długim rękawem, długie spodnie i pełne buty.
– Zalecane wyposażenie: Zaleca się również noszenie rękawic i okularów ochronnych.
– Pasażerowie: Pasażer musi mieć ukończone 16 lat i być w stanie dosięgnąć stopami podnóżków pasażera. Powyższe zasady wyposażenia są obowiązkowe również dla pasażera.
– Instrukcje: Należy jechać wyznaczoną trasą i stosować się do wszystkich poleceń prowadzących i personelu obsługującego imprezę.

Harley to doznania, wolność, styl życia – różne doświadczenia dla różnych ludzi. Bez względu na to, gdzie zawiedzie Cię przygoda, wszystko zaczyna się od jazdy próbnej.

Jazda próbna Harley® on Tour

Zapisz się na jazdę próbną podczas Harley® on Tour w Polsce.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

KATEGORIE

OSTATNIE KOMENTARZE

I w końcu mam to co chciałam dzięki BLOGTITLE [...]

DZIĘKUJĘ ZA ŚWIETNĄ OBSŁUGĘ I PRZEMIŁĄ ATMOSFERĘ. !!!!! SZCZERZE POLECAM !!!!! [...]

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]