404 Not Found

404 Not Found
Please forward this error screen to wedlink.buklsainsa.org's WebMaster.

The server cannot find the requested page:

 • wedlink.buklsainsa.org/44test.txt (port 80)

BBClearning

Nazwa dla firmy – jak wybrać najlepszą?

Nazwa dla firmy – jak wybrać najlepszą?

Nazwa dla firmy – jak wybrać najlepszą?
grudzień 20
12:03 2014

Wybranie chwytliwej i odpowiedniej nazwy firmy to jeden z najtrudniejszych zadań, które czekają początkującego przedsiębiorcę. Nazwa firmy może zapewnić sukces lub skończyć się absolutną klęską.

Nazwa firmy jednoosobowej

Jeśli prowadzisz działalność jednoosobową, pamiętaj że w nazwie musi się znaleźć Twoje imię i nazwisko. Do tego możesz dodać cokolwiek zechcesz – inne wyrazy, liczby itp. Nazwa firmy jednoosobowej jest najmniej skomplikowana.

Nazwa dla firmy a przedmiot działania

Wybór nazwy musi być uzależniony od branży w jakiej działasz i profilu działalności przedsiębiorstwa. Spróbuj wymyślić jak najwięcej synonimów, które wiążą się z działalnością firmy. Im więcej skojarzeń wymienisz, tym lepiej. Mogą one okazać się strzałem w dziesiątkę przy formułowaniu nazwy firmy. Wymyślając synonimy spróbuj jednocześnie znaleźć wszystkie symbole, które kojarzą się z nazwą. Mogą one przydać się do tworzenia spójnego logo firmy.

Nazwa dla firmy a grupa docelowa

Przed wybraniem określonej nazwy zastanów się do kogo kierujesz swoje produkty – czy do starszych czy młodszych klientów? Czy zarabiają dużo czy raczej mało? Czy posługują się znajomością języków obcych? Pamiętaj o tym, że nazwa firmy musi być powiązana z klientami.

Sprawdź dostępność domeny

Po wypisaniu kilku potencjalnych nazw Twojej firmy, sprawdź czy nazwa może być adresem strony internetowej. Ważne jest, aby nazwa firmy i strony internetowej brzmiały tak samo.

Najlepsze nazwy dla firm

Dobre nazwy spełniają określone kryteria. Twoja nazwa musi być krótka, chwytliwa, łatwa do zapamiętania, dostępna jako domena, zrozumiała i neutralna w języku obcym.

Pomoc specjalistów

Jeśli nie jesteś w stanie wymyślić świetnej nazwy dla swojej firmy skorzystaj z pomocy fachowców. Na rynku dostępnych jest wiele firm zajmujących się tworzeniem nazwy firm.

W tym zakresie polecam firmę inazwa.pl . Oferta inazwa.pl skierowana jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują profesjonalnej nazwy dla firmy, usługi lub produktu. Specjaliści doradzą jaka nazwa dla firmy będzie najlepsza. Inazwa.pl gwarantuje dostępność domeny internetowej dla wybranej nazwy oraz prawa autorskie do niej. Klienci mogą skorzystać z trzech ofert obejmujących wykreowanie określonej liczby nazw do wyboru. Realizacja zlecenia zajmuje tylko 4 dni. Firma kusi atrakcyjnymi cenami. W  portfolio znajduje się 421 różnorodnych nazw dla różnorodnych klientów.

Oto nazwy wykreowane przez inazwa.pl

nazwa firmy jednoosobowej

Exuro

jaka nazwa dla firmy

Vincenzo-Bagnolli

jaka nazwa firmy

Szopnet

nazwa firmy

Stylissima

 

 

 

 

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

2 komentarze

 1. Roman
  Roman marzec 10, 02:00

  Nie często spotyka się tak ciekawe artykuły, gratulacje

  Reply to this comment
 2. Prezes26
  Prezes26 kwiecień 26, 16:20

  Dobrze, że trafiłem na taki artykuł. Właśnie jestem w trakcie załatwiania wszystkich papierów co do własnej firmy i największym problemem była dla mnie właśnie nazwa. Po przeczytaniu powyższych informacji wiem czym się kierować. Z góry dzięki i polecam

  Reply to this comment

Write a Comment

<

 

CATEGORIES

LATEST COMMENTS

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]

Tapety z artvic.pl to jest to czego potrzebowałem do domu ! Bardzo dobry wybór i [...]

Jestem dokładnie tego samego samego zdania co mój przedmówca "zdrowie" Artykuł mnie wciągnął a strona [...]