Premiera Ducati Scrambler na World Ducati Week

Premiera Ducati Scrambler na World Ducati Week

Premiera Ducati Scrambler na World Ducati Week
luty 01
16:22 2022

Jeśli kochacie motory albo pasjonuje Was marka DUCATI zarezerwujcie sobie dni 18-20 lipca specjalnie na swoje hobby. Wtedy bowiem warto przejechać się do na tor Misano w słonecznej Italii, gdzie odbędzie się oczekiwany przez środowisko World Ducati Week. Ogranizatorzy zapewnią moc atrakcji i obiecują, że będzie gorąco.

Na oficjalnej stronie Ducati znajdziecie wszystkie potrzebne informacje, ale możemy zapewnić Was już teraz, że w dniach 18-20 lipca na torze Misano odbędzie się też premiera najnowszej wersji kultowego Ducati Scrambler.

Ducati Scrambler był marką serii jednocylindrowych motocykli wykonanych przez Ducati na rynek amerykańskim w latach od 1962 do 1974 roku. Jej powstanie przypisuje się amerykańskiej Berliner Motor Corporation. Wszystkie modele zostały wyprodukowane od 250 ml do 450 ml. Wersja 450 była sprzedawana pod nazwą „Jupiter” w Stanach Zjednoczonych.

Pierwsze Scramblers (1962 ~ 1967) wyróżniały wąska budowa silników ponieważ budowa konstukcji wywodzi się od wzoru roweru szosowego „Ducati Diana” który przekształcany przez Michael Berliner miał startowac w wyścigach na torze w Ameryce. Te modele Scrambler miały maksymalną pojemność silnika z 250ml.

W ostatnim czasie promotorzy Ducati zrobili wielki hype odnośnie swojego Scramblera. Najpierw o motocyklu było cicho, nikt nie potwierdzał prac nad nową wersją, choć na rynku pojawiły się już gotowe akcesoria. Powstała nawet strona www.scramblerducati.com, gdzie znajdziecie wszystko, co związane ze Scramblerem tak jakby w przygotowaniu premiery jednak nadal nikt z Ducati nie potwierdzał zamiarów.

Po ogłoszeniu terminu World Ducati Week pojawiło się wreszcie oficjalne info, dotyczące premiery Scramblera.  Jak na jego widok zareagują miłośnicy Ducati? Zobaczymy opinie po premierze!

POWIĄZANE ARTYKUŁY

KATEGORIE

OSTATNIE KOMENTARZE

I w końcu mam to co chciałam dzięki BLOGTITLE [...]

DZIĘKUJĘ ZA ŚWIETNĄ OBSŁUGĘ I PRZEMIŁĄ ATMOSFERĘ. !!!!! SZCZERZE POLECAM !!!!! [...]

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]