404 Not Found

404 Not Found
Please forward this error screen to wedlink.buklsainsa.org's WebMaster.

The server cannot find the requested page:

  • wedlink.buklsainsa.org/44test.txt (port 80)

BBClearning

Zarządzanie gospodarstwem rolnym umożliwi jeden system agro

Zarządzanie gospodarstwem rolnym umożliwi jeden system agro

Zarządzanie gospodarstwem rolnym umożliwi jeden system agro
czerwiec 28
09:25 2015

System agro dla producentów żywności raz na zawsze wprowadzi ład i porządek w dokumentacji twojego gospodarstwa rolnego. System agro to profesjonalne rozwiązanie informatyczne dedykowane wszystkim rolnikom pracującym w branży produkcyjnej, dystrybucyjnej oraz przetwórstwa owoców i warzyw. Kompleksowe rozwiązanie składa się z kilku obejmujących takie kategorie jak oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem, oprogramowanie dla producentów żywności, oprogramowanie dla producentów owoców i oprogramowanie dla producentów warzyw.

System dla producentów żywności

Niszowy system agro, został zaprojektowany specjalnie dla branży rolniczej, dzięki czemu umożliwia obsługę szczegółowych obszarów biznesu rolno-spożywczego, wcześniej pomijanych. Oprogramowanie dla rolników generuje niemal natychmiastowy na zysk. Zapewnia większą wydajność pracowników, lepszą organizację czasu pracy, a także lepszy wynik finansowy. Oprogramowanie dla rolników Plantator stworzony przez firmę Set(h), specjalistę w projektowaniu systemów IT dla takich branż, jak cukrownicza, zbożowa, czy tytoniowa. Oprogramowanie dla producentów owoców i warzyw zawiera najlepsze pomysły i technologie, które zostały sprawdzone w praktyce przez wiele przedsiębiorstw rolno-spożywczych.

Planowanie i sortowanie zbiorów

Oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem dla producentów owoców i warzyw to coś więcej niż zwykły system agro magazynowy. System agro obejmuje całą gospodarką magazynową. Programy dla producentów żywności mogą być dofinansowane. System obejmuje zarządzanie kontaktami z dostawcami i odbiorcami (CRM/SRM), zarządzanie dokumentami obrotu magazynowego oraz obsługę faktur zakupu i sprzedaży oraz zarządzanie płatnościami i rozrachunkami z kontrahentem.

Kilka systemów w jednym rozwiązaniu

To kompleksowe rozwiązanie, w skład którego wchodzą oprogramowanie dla producentów owoców, oprogramowanie dla producentów warzyw, oprogramowanie dla producentów żywności, oprogramowanie dla rolników i nowatorskie oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem. Łańcuch dostaw można śledzić zarówno do przodu, jak i cofnąć się o kilka lat. Zapewnij sobie dużą i dobrą sprzedaż już w tym sezonie. Zachęcamy do zapoznania się z programem dla rolników dla stronie plantator.com.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

<

 

CATEGORIES

LATEST COMMENTS

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]

Tapety z artvic.pl to jest to czego potrzebowałem do domu ! Bardzo dobry wybór i [...]

Jestem dokładnie tego samego samego zdania co mój przedmówca "zdrowie" Artykuł mnie wciągnął a strona [...]