buy office 2016 product key office 2016 activation key cheap windows 7 product key purchase windows 7 key buy windows 10 pro key office 2016 product key buy windows professional 7 key cheap windows 10 enterprise key

BBClearning

Zarządzanie gospodarstwem rolnym umożliwi jeden system agro

Zarządzanie gospodarstwem rolnym umożliwi jeden system agro

Zarządzanie gospodarstwem rolnym umożliwi jeden system agro
Czerwiec 28
09:25 2015

System agro dla producentów żywności raz na zawsze wprowadzi ład i porządek w dokumentacji twojego gospodarstwa rolnego. System agro to profesjonalne rozwiązanie informatyczne dedykowane wszystkim rolnikom pracującym w branży produkcyjnej, dystrybucyjnej oraz przetwórstwa owoców i warzyw. Kompleksowe rozwiązanie składa się z kilku obejmujących takie kategorie jak oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem, oprogramowanie dla producentów żywności, oprogramowanie dla producentów owoców i oprogramowanie dla producentów warzyw.

System dla producentów żywności

Niszowy system agro, został zaprojektowany specjalnie dla branży rolniczej, dzięki czemu umożliwia obsługę szczegółowych obszarów biznesu rolno-spożywczego, wcześniej pomijanych. Oprogramowanie dla rolników generuje niemal natychmiastowy na zysk. Zapewnia większą wydajność pracowników, lepszą organizację czasu pracy, a także lepszy wynik finansowy. Oprogramowanie dla rolników Plantator stworzony przez firmę Set(h), specjalistę w projektowaniu systemów IT dla takich branż, jak cukrownicza, zbożowa, czy tytoniowa. Oprogramowanie dla producentów owoców i warzyw zawiera najlepsze pomysły i technologie, które zostały sprawdzone w praktyce przez wiele przedsiębiorstw rolno-spożywczych.

Planowanie i sortowanie zbiorów

Oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem dla producentów owoców i warzyw to coś więcej niż zwykły system agro magazynowy. System agro obejmuje całą gospodarką magazynową. Programy dla producentów żywności mogą być dofinansowane. System obejmuje zarządzanie kontaktami z dostawcami i odbiorcami (CRM/SRM), zarządzanie dokumentami obrotu magazynowego oraz obsługę faktur zakupu i sprzedaży oraz zarządzanie płatnościami i rozrachunkami z kontrahentem.

Kilka systemów w jednym rozwiązaniu

To kompleksowe rozwiązanie, w skład którego wchodzą oprogramowanie dla producentów owoców, oprogramowanie dla producentów warzyw, oprogramowanie dla producentów żywności, oprogramowanie dla rolników i nowatorskie oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem. Łańcuch dostaw można śledzić zarówno do przodu, jak i cofnąć się o kilka lat. Zapewnij sobie dużą i dobrą sprzedaż już w tym sezonie. Zachęcamy do zapoznania się z programem dla rolników dla stronie plantator.com.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

 

CATEGORIES

LATEST COMMENTS

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]

Tapety z artvic.pl to jest to czego potrzebowałem do domu ! Bardzo dobry wybór i [...]

Jestem dokładnie tego samego samego zdania co mój przedmówca "zdrowie" Artykuł mnie wciągnął a strona [...]