BBClearning

Producent opakowań wysyłkowych dla Twojego biznesu

Producent opakowań wysyłkowych dla Twojego biznesu

Producent opakowań wysyłkowych dla Twojego biznesu
listopad 23
12:42 2018

Papier i tektura są niezwykle powszechne, zarówno przy niewielkich jednostkowych pudełkach, jak i przy opakowaniach zbiorczych. Mają one szereg zalet, dzięki czemu są doskonałą alternatywą dla tworzyw sztucznych.

Po pierwsze są one na tyle wytrzymałe, że doskonale chronią produkty podczas magazynowania i transportu. Mimo że papier kojarzy się z tym, że jest dość delikatny, to na opakowania tekturowe wykorzystuje się jego odpowiednie odmiany, które naprawdę dużo mogą wytrzymać. Najczęściej stosowana jest w tym celu mocna tektura, która ma odpowiednią strukturę przestrzenną, zapewniającą z jednej strony mały ciężar a z drugiej odpowiednią wytrzymałość. Falista struktura jest produkowana w różnych grubościach, dzięki czemu można z niej robić zarówno niewielkie pudełka, jak również duże kartony.

Dużym okazem opakowań tekturowych jest ich lekkość i możliwości składowania w wygodny sposób. Dzięki temu można większą ich ilość trzymać na niewielkiej powierzchni, a w razie potrzeby złożyć w większe pudełko. Można też na nich w łatwy i tani sposób wykonać rozmaite nadruki, przez co takie opakowania będą zwyczajnie ładniejsze. Bez wątpienia plusem tektury jest też cena, a także to, że jest on przyjazny dla środowiska, w przeciwieństwie na przykład do plastików.

Jednak tektura ma również pewne wady, o których trzeba pamiętać w czasie jej stosowania. Przede wszystkim jest łatwopalna, więc trzeba uważać z nią przy otwartym ogniu, a poza tym szybko wchłania wilgoć, więc nie będzie się nadawać do stosowania na zewnątrz.

Poszukujesz opakowań dla swojego sklepu internetowego? Sprawdź firmę, która zajmie się opakowaniami i wysyłką zamówień.

Share

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

<

 

CATEGORIES

LATEST COMMENTS

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]

Tapety z artvic.pl to jest to czego potrzebowałem do domu ! Bardzo dobry wybór i [...]

Jestem dokładnie tego samego samego zdania co mój przedmówca "zdrowie" Artykuł mnie wciągnął a strona [...]