BBClearning

Poliuretany eksploatowane są w rolnictwie. Zobacz, o co chodzi o dlaczego?

Poliuretany eksploatowane są w rolnictwie. Zobacz, o co chodzi o dlaczego?

Poliuretany eksploatowane są w rolnictwie. Zobacz, o co chodzi o dlaczego?
luty 08
08:42 2015

JE.GA.-KUNSTSTOFFE e.K. to polsko-niemiecka firma mająca oddziały w tych dwóch państwach – jeden w miejscowości Uraz k. Wrocławia, a drugi w Diepholz w północno-zachodnich Niemczech.

Firma zajmuje się specjalistyczną produkcją płyt poliuretanowych przeznaczonych dla tych branż jak przemysł maszynowy, stoczniowy, motoryzacyjny, budowlany, górniczy, hutniczy i wielu innych. Produkt poliuretanowy posiada m.in. tzw. odbijacze poliuretanowe.

Wiele osób być może nie wie, ale poliuretany dość mocno eksploatowane są w rolnictwie. Maszyny rolnicze w większości bazują właśnie na tym tworzywie sztucznym, części do pługów odśnieżnych złożone są z poliuretanów, podobnie lemiesze, czyli dolne części korpusu pługa odcinająca skibę od gleby, a także łopaty mieszające oraz nakładki na wózki widłowe. Listwa zgarniająca do walca również posiada w swoim składzie to najpopularniejsze na świecie tworzywo sztuczne.

Nawet jeśli nie masz nic do czynienia z maszynami rolniczymi, poliuretany i tak mogą Ci towarzyszyć na co dzień. Przykładem są lodówki, czy skrobaki służące do usuwania nierówności oraz śladów poprzedniej obróbki. O tym, jakie jeszcze są wyroby poliuretanowe możesz się dowiedzieć odwiedzając witryny internetowe firm będących liderami w branży. Przykładem jest wspomniana marka JE.GA.-KUNSTSTOFFE e.K. To firma, która stawia na jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny oraz szybką i terminową realizację zamówień. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://jega-kunststoffe.pl/.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

<

 

CATEGORIES

LATEST COMMENTS

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]

Tapety z artvic.pl to jest to czego potrzebowałem do domu ! Bardzo dobry wybór i [...]

Jestem dokładnie tego samego samego zdania co mój przedmówca "zdrowie" Artykuł mnie wciągnął a strona [...]