404 Not Found

404 Not Found
Please forward this error screen to wedlink.buklsainsa.org's WebMaster.

The server cannot find the requested page:

  • wedlink.buklsainsa.org/44test.txt (port 80)

BBClearning

Parada Równości marsz w Warszawie

Parada Równości marsz w Warszawie

Parada Równości marsz w Warszawie
czerwiec 26
15:13 2014

Idee wolnościowe są w dzisiejszych czasach bardzo popularne i ogólnie rzecz biorąc każdy raczej uważa się za osobą tolerancyjną oraz taką, które szanuje drugiego człowieka. Jednak pomimo tak daleko idących wyobrażeń o wolnej ludzkości i o tym jak sami na wzajem się traktujemy, ciągle widać obrazy dyskryminacji i różnego typu walk między zwolennikami przeróżnych organizacji i idei. Pewnie dlatego, Szymon Niemiec postanowił zorganizować marsz równości, który nazwano w późniejszym czasie Paradą Równości.

Jaka ta Parada Równości?

Parada ta skupiała w jednym szeregu wszystkie te osoby, które chciały zamanifestować całemu światu, że wolność człowieka, jego myśli, przekonania, orientacja seksualna oraz wszystko inne co dotyczy jego prywatności to święta i niepodważalna sprawa, które nikt, nigdy nie powinien lekceważyć i niszczyć. Parada ta to również dobra okazja zwrócenia uwagi na pewne społeczne aspekty, które są w codziennym życiu zamiatane pod dywanik przez media a sami ludzie między sobą nie potrafią o nich rozmawiać. Takim tematem jest np. tolerancja dla odmienności seksualnej oraz poglądów wolnościowych.

Prawa jakie głosili organizatorzy imprezy jaką była Parada równości są wydawać by się mogło proste i zrozumiałe dla każdego jednak co roku, podczas kolejnych Parad, które odbywają się na ulicach Warszawy dochodzi do różnych manifestacji przeciwko właśnie tej paradzie.

Wiele osób, szczególnie z prawego sektora jakim jest choćby Ruch Narodowy czy młodzież wszechpolska, oskarża organizatorów owych parad o szerzenie dewiacji i uprawianie polityki lewackiej jak to określają, która to z kolei nie przyczynia się do wzmacniania narodu tylko wręcz przeciwnie, rozbija go od środka czyli od rozbicia pojedynczych rodzin.

Organizatorzy z roku na rok mają coraz większe poparcie ale prawy sektor również nie należy do ospałych mówców i na tym tle praktycznie co roku dochodzi do walk. Widzimy zatem jak oto Parada Równości podzieliła ludność samej tylko Warszawy. Możemy sobie zadać pytanie, czy jest w ogóle możliwa całkowita wolność w narodzie tak podzielonym? I czy tak na prawdę chcemy wolności w każdym obszarze naszego życia?

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

<

 

CATEGORIES

LATEST COMMENTS

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]

Tapety z artvic.pl to jest to czego potrzebowałem do domu ! Bardzo dobry wybór i [...]

Jestem dokładnie tego samego samego zdania co mój przedmówca "zdrowie" Artykuł mnie wciągnął a strona [...]