404 Not Found

404 Not Found
Please forward this error screen to wedlink.buklsainsa.org's WebMaster.

The server cannot find the requested page:

  • wedlink.buklsainsa.org/44test.txt (port 80)

BBClearning

Najlepsze artykuły reklamowe do Twojego biura czy firmy

Najlepsze artykuły reklamowe do Twojego biura czy firmy

Najlepsze artykuły reklamowe do Twojego biura czy firmy
czerwiec 23
08:43 2015

Masz restaurację, pub lub prowadzisz sklep? Zainwestuj w odpowiednie nośniki reklamy. Dzięki temu Twój przekaz dotrze do większej ilości klientów, a twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna. W jakie nośniki reklamy warto zainwestować? Przede wszystkim w potykacze reklamowe, flipcharty, gabloty informacyjne, ramki owz, stojaki na ulotki a także tablice suchościeralne. Zobacz, je wykorzystać.

Potykacze przykuwają uwagę

Potykacze to artykuły reklamowe, które są idealne do prezentacji informacji wszędzie tam, gdzie jest potrzeba pokazania ich na dwie strony. Potykacze są rodzajem dwustronnego stojaka reklamowego na którym można umieścić dowolne informacje. Stojaki reklamowe to podstawowe narzędzie sprzedaży bezpośredniej. Znajdziesz je zarówno w malych punktach handlowych, jak sklepach i hipermarketach. Stojak pozwala na dobrą ekspozycję towaru lub materiałów reklamowych z nim związanych. Towar jest o wiele lepiej widoczny, dzięki czemu klient może się z nim zapoznać. masz do wyboru stojaki na ulotki, stojaki z plexi i inne stojaki reklamowe.

Gabloty informacyjne idealne do biur

Gabloty informacyjne świetnie sprawdzają się jako elementy wyposażenia urzędów i biur. Mogą znaleźć się w miejscach rozrywki typu kinach, teatrach, biurach podróży, restauracjach i wielu innych. Gabloty umożliwiają zapoznanie się z ofertą firmy klientom. Ponadto w gablotach informacyjnych można umieścić informacje o aktualnych promocjach i rabatach.

Ramki owz sprawdzą się na zewnątrz

Ramki owz to nic innego niż, ramki zatrzaskowe. Dzięki nim bardzo łatwo można wymienić plakat na zupełnie inny. Taki stojak z ramkami owz można umieścić na zewnątrz budynku, ponieważ arkusz przezroczystej folii skutecznie ochroni plakat, przez deszczem czy nasłoneczenieniem. Takie stojaki reklamowe są odporne na rdzę i mają solidną konstrukcję. Dzięki temu plakaty reklamowe zachowują trwałość i żywe kolory. Oprócz tego możesz zainwestować w tablice suchościeralne – szczególnie jeśli masz restauracje, bar lub pub. Wewnątrz biura możesz umieści też antyramy z dyplomami i certyfikatami – to także zwiększy Twoją wiarygodność.

Jeśli szukasz wysokiej jakości artykułów reklamowych, skorzystaj z oferty www.jansen-display.pl.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

<

 

CATEGORIES

LATEST COMMENTS

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]

Tapety z artvic.pl to jest to czego potrzebowałem do domu ! Bardzo dobry wybór i [...]

Jestem dokładnie tego samego samego zdania co mój przedmówca "zdrowie" Artykuł mnie wciągnął a strona [...]