404 Not Found

404 Not Found
Please forward this error screen to wedlink.buklsainsa.org's WebMaster.

The server cannot find the requested page:

  • wedlink.buklsainsa.org/44test.txt (port 80)

BBClearning

Miss Polonia tylko dla wybranych Polek

Miss Polonia tylko dla wybranych Polek

Miss Polonia tylko dla wybranych Polek
czerwiec 26
16:45 2014

Gusta są różne, to rzecz oczywista. Jednak to nie przeszkadza organizatorom konkursu Miss Polonia na zorganizowanie dość subiektywnego konkursu jakim jest wybór najładniejszej kobiety w Polsce. Wybór ten z góry jest nieco problematyczny bowiem wybranki, które biorą udział w ów konkursie są wybierane z pośród niewielkiej liczby kobiet, które dodatkowo muszą spełniać ściśle określone parametry wzrostowe, wymiarowe, wagowe oraz szereg innych mniej ważnych.

Kto nie może zostać Miss Polonia?

To sprawia, że owszem wszystkie uczestniczki Miss Polonia są piękne i czarujące ale pozbawia szansy na uczestnictwo w tym konkursie osoby, które nie są uważane za typowe piękności, takie jak na przykład osoby z nadwagą. Prawą jest przecież, że kobiety pulchne są na równi uważane za atrakcyjne w oczach wielu mężczyzn.

Jednak większość z mężczyzn, bo to o ich opinie głównie się rozchodzi choć w jury są również kobiety, woli zdecydowanie chudsze kobiety, który czar i powab onieśmielają praktycznie każdego. Dzięki takiemu podejściu do organizowania konkursów piękności Miss Polonia od wielu, wielu już lat cieszy się dużą widownią.

Kto może zostać Miss Polonia?

Konkurs ten organizowany przez telewizję Polską emitowany jest również poza granicami Polski dzięki czemu docierać może do jeszcze większej ilości osób wyrażających i oddających swoje głosy na konkretne dziewczyny – uczestniczki Miss Polonia. Każda z kobiet chciałaby być doceniona tak ważnym i prestiżowym tytułem jakim jest być Miss, ale tak na prawdę to długa i ciężka praca, która często okupiona jest utratą zdrowia psychicznego, bowiem konkurencja innych uczestniczek, jak i presja otoczenia są tak silne, że nie jest to konkurs dla każdej z dziewczyny. Nie mniej jednak, wiele z nich co roku staje w szranki i walczy o tytuł najładniejszej Polki. Co z zachwytem ogląda wiele mężczyzn na całym świecie.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

<

 

CATEGORIES

LATEST COMMENTS

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]

Tapety z artvic.pl to jest to czego potrzebowałem do domu ! Bardzo dobry wybór i [...]

Jestem dokładnie tego samego samego zdania co mój przedmówca "zdrowie" Artykuł mnie wciągnął a strona [...]