BBClearning

Demoty czyli Demotywatory.pl

Demoty czyli Demotywatory.pl

Demoty czyli Demotywatory.pl
czerwiec 27
16:46 2014

Demotywatory.pl to kolejny serwis, który grupuje różnego rodzaju zdjęcia i obrazki w jeden, niezależny portal. W zasadzie to sami użytkownicy tworzą ów stronę ponieważ publikuje ona tylko to co ludzie nadeślą na stronę. Jeżeli jeszcze nie wiesz o co chodzi to rozważ odwiedziny tego portalu.

Demotywatory.pl

Nie jest to typowa strona, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Ma zupełnie inną budowę strukturalną oraz zupełnie inny cel. Jej misja bowiem, to publikowanie motywujących lub demotywujących tekstów, których autorami jesteśmy my sami. Jeżeli coś ciekawego wpadło nam do głowy i mamy ciekawą myśl, warto posłać ją na stronę Demotywatory.pl i poczekać cierpliwie aż moderator oceni przydatność naszego tekstu. Jeżeli mu się spodoba, to jest duża szansa na to że zostanie opublikowana.

Sukces Demotywatorów

Ilość dodanych obrazków w serwisie Demotywatory przerosła najśmielsze oczekiwania twórców, bowiem ilości o których mowa idą w setki tysięcy a może nawet już w miliony. To oznacza przecież jak kreatywne jest nasze społeczeństwo oraz jak pomysłowe są nasze różne grupy młodzieżowe. Pewnie, że zdarzają się i kiepskie żarty, które nie powinny znaleźć się w Internecie, ale tego typu cienkie teksty od razu lądują daleko w tyle. To tylko te popularne wpisy mają szanse na sukces.

Choć były przeróżne plotki na ten temat to jednak Demotywatory.pl nie wydają się kończyć swojej działalności. Wręcz przeciwnie, z wiarygodnych źródeł  dowiedzieć się można o postawieniu nowego serwera w firmie, który może pomieścić jeszcze więcej obrazków. To zdecydowanie uspokaja fanów portalu Demotywatory.pl, którzy nie wyobrażają sobie życia bez ulubionej strony. To od niej bowiem zaczynają noc i kończą dzień. To ona daje im siłę i nomen omen motywację do działania. Wbrew pozorom nie działa to tylko jako marnotrawstwo czasu ale oglądanie „demotów” dobrze nastraja na resztę dnia a samo ich robienie rozwija zdolności kreacji i pomysłowość.

Piszesz dobre teksty? Przemyśl dołączenie do grona fanów Demotywatorów i sprawdź czy jesteś tak dobry jak sądzisz. Jeżeli nie chcesz nic dodawać, po prostu oglądaj obrazki, będziesz równie zaskoczony ich przekazem.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

<

 

CATEGORIES

LATEST COMMENTS

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]

Tapety z artvic.pl to jest to czego potrzebowałem do domu ! Bardzo dobry wybór i [...]

Jestem dokładnie tego samego samego zdania co mój przedmówca "zdrowie" Artykuł mnie wciągnął a strona [...]