404 Not Found

404 Not Found
Please forward this error screen to wedlink.buklsainsa.org's WebMaster.

The server cannot find the requested page:

  • wedlink.buklsainsa.org/44test.txt (port 80)

BBClearning

Demonologia kto wie o co chodzi

Demonologia kto wie o co chodzi

Demonologia kto wie o co chodzi
czerwiec 27
10:16 2014

Jeśli zaczniemy od pytania czym jest Demonologia, pewni mało kto będzie znał odpowiedź. Dlatego zacznijmy od wprowadzenia w temat.

Od tysięcy lat, człowiek zastanawia się co znajduje się po drugiej stronie. Chodzi oczywiście o życie po życiu. Czy takie coś w ogóle jest możliwe? Tego raczej nie wiemy, a Ci, którzy wiedzą nie stąpają już po tej ziemi. Dlaczego interesuje nas coś, co tak naprawdę powinno być dla nas odstraszające? Przecież śmierć, demony i tym podobne tematy, nie powinny zaprzątać naszych głów. A jednak. Chodzi tutaj za pewne o intrygujące nas sprawy, po przez które nas pociągają. Rzeczy nie zbadane, tajemnicze, to właśnie to co nas napędza do szukania odpowiedzi na szereg pytań.

Czym jest Demonologia?

Demonologia jest jakby próbą zmierzenia się z tym tematem, gdyż obok teologii próbuje ona jako nauka posegregować sprawy duchowe i związane jak najbardziej ze śmiercią i losem naszej duszy po śmierci. Wiele światłych osób zajmuje się tą nauką zawodowo, poświęcając jej czas i energię. Czy coś z tych prac wynika? Jak na razie pozostaje to w sferze domysłów i spraw niewyjaśnionych bowiem, z czym nie sposób się nie zgodzić, nie ma tutaj jednoznacznych dowodów na istnienie demonów.

Demonologia z resztą nie szuka samych odpowiedzi. To raczej próba określenia tego co nie jasne w sposób przedstawiający temat jako pewnik. Pytamy zatem nie czy demony istnieją? Tylko jak się nazywają? Ile ich jest? Gdzie mieszkają?

Na te pytania próbuje odpowiedzieć właśnie demonologia i choć naukowcy, którzy zwykli do tematów paranormalnych podchodzić rzeczowo do demonologii raczej nie starają się przywiązywać jasnych i pewnych tez i stwierdzeń. Wielu z nas za pewne doświadczyło działalności sił tajemnych. Dla jednych to były chwile przyjemne a dla innych raczej nie nadawały się do miłych wspomnień. Oba te zjawiska można z powodzeniem przypisać i skierować do wyjaśnienia komuś dla kogo demonologia jest chlebem powszednim.

Tags
Share

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

<

 

CATEGORIES

LATEST COMMENTS

Każdy budowlaniec który w końcu stawia swoje cztery kąty w końcu musi dojść do momentu [...]

Witam serdecznie, zdecydowanie wybieram diody led. Są po pierwsze znacznie mniejsze o innych żarówek i [...]

Tapety z artvic.pl to jest to czego potrzebowałem do domu ! Bardzo dobry wybór i [...]

Jestem dokładnie tego samego samego zdania co mój przedmówca "zdrowie" Artykuł mnie wciągnął a strona [...]